Monday, November 28, 2022
Home Tags Policia vlore

Tag: policia vlore

Arrestohen dy ‘skifterët’ e Vlorës, njëri vodhi celularin e një çantë,...

Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për vjedhje. Pas hekurave ra shtetasi me inicialet R. B., 34 vjeç, banues...

Fundosen 5 “policët” që terrorizuan Vlorën

5 personat të cilët grabisnin banesa në Vlorë të veshur si policë janë arrestuar nga policia. Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë ku 5...

Sherr me thika mes dy të moshuarve në një lokal të...

Një 77-vjeçar ka mbetur i plagosur ditën e sotme pas një konflikti në Vlorë. Mësohet se konflikti ka ndodhur mes dy personave për motive...

Kërcënoi me armë kushëririn për pronën, kapet në Vlorë 25- vjeçari...

25- vjeçari K.D, është kapur në Vlorë pasi Gjykata e kishte dënuar me 3 vite burgim për armëmbajtje pa leje. K.D, kishte kërcënuar në 2017...

Në kërkim për vrasje, grabitje me armë dhe trafik droge, arrestohet...

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Vlorës, pasi ishte shpallur në kërkim për disa vepra penale nga shteti grek. Mësohet se i...

Gjendet një skaf i braktisur në zonën e plazhit të vjetër...

Gjendet një skaf i braktisur në Plazhin e Vjetër të Vlorës. Mësohet se skafi 10 metra i gjatë dhe me tre motorë, është gjetur konkretisht...

Të shtëna me armë zjarri tek “Uji i Ftohtë”, policia në...

Të shtëna me armë zjarri kanë tronditur Vlorën, rreth orës 11:40 të paradites së sotme. Mësohet se një person ka qëlluar në ajër me...

Sekuestrohen 2.3 milionë euro pasuri në Vlorë, Prokuroria nxjerr detajet

Policia e Vlorës ka vendosur sekuestro preventive për një sipërfaqe toke të mbjellë me pemë, që kap vlerën 2. 3 milionë euro. Kjo sekuestro mbi...

Të dënuarit për trafik droge në Vlorë i sekuestrohen pasuritë me...

Vijon puna për gjurmimin, evidentimin dhe sekuestrimin e pasurive të përfituara nga veprimtaria kriminale. Autoritetet njoftojnë se është vendosur sekuestro preventive mbi disa pasuri që...

I dënuar me 5 vite burg për tentativë vrasje në Itali,...

Policia e Vlorës ka arrestuar një 35-vjeçar të shpallur në kërkim nga drejtësia italiane, pasi ishte dënuar me 5 vite e 6 muaj burg...
SiteLock