Sunday, December 4, 2022
Home Tags Policia ushtarake

Tag: policia ushtarake

Ministrja Olta Xhaçka bën publik kontributin e SHBA-së për Policinë Ushtarake...

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka publikuar fotot nga godina e re që është ndërtuar dhe që do të shërbejë për ndalimin disiplinor nga...
SiteLock