Friday, January 27, 2023
Home Tags Policia tirane

Tag: policia tirane

Tiranë: Arrestohen katër të rinj, u kapën me kokainë

Policia e Tiranës ka arrestuar katër të rinj të cilëve u është gjetur kokainë në doza të vogla gati për shtije. Sipas njoftimit të policisë...

Kapen me kokainë gati për shitje, arrestohen 4 të rinj në...

Finalizohet operacioni policor “RESTART”, për goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla në Tiranë. Policia e Tiranës ka vënë në pranga...

Shpërthim në një pikë transfertash monetare në Tiranë, raportohet për dëme...

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në rrugën “Don Bosko”, në Tiranë. Policia njofton se lënda...

Tiranë/ Tentoi të vjedhë dy automjete, në pranga 25 vjeçari

Një i ri është është vënë pranga në Tiranë, pasi ka ka tentuar të vjedhë dy automjete. 25 vjeçari me iniciale Xh.Ll. është pikasur nga...

Me doza heroine e fishekë luftarakë, dy të arrestuar në Tiranë,...

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona për shpërndarje droge në kryeqytet. Nga Komisariati i Policisë Nr. 2, në bashkëpunim me Seksionin për Hetimin...

‘Fshesë’ në Policinë e Tiranës, ikën shefi Sali Skuraj, ja kush...

Janë bërë ndryshime në Polici, përkatësisht në komisariatin nr. 5 Tiranë, ku ka ikur shefi Sali Skuraj. Bëhet me dije se në vendin Skurajt...

Alarmi nga fqinjët/ Arrestohet në flagrancë 23-vjeçari për armëmbajtje pa leje

Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e policisë për armëmbajtje pa leje. Gjatë kontrollit në banesë, shtetasit me inicialet E.P iu gjet një armë...

Vrasja e teknikut të kondicionerit, vetëdorëzohet në polici Griseldo Kusi

Griseldo Kusi, një prej vëllezërve që vranë teknikun e kondicionerit Indrit Çelaj është dorëzuar në policinë e Tiranës. Lidhur me këtë ngjarje vijon të jetë kërkim...

Kokainë dhe heroinë/ Policia operacion në Tiranë, tre shpërndarësit bien në...

Policia e Tiranës ka finalizuar dy operacione për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Blutë...

Shmanget tragjedia në Tiranë/ Shoferi i urbanit “tapë” në timon, rrezikoi...

Edhe pse në orar pune dhe me 80 pasagjerë, shoferi i një urbani në Tiranë është kapur nga policia rrugore në gjendje të dehur. Duke...
SiteLock