Thursday, December 8, 2022
Home Tags Policia shtetit

Tag: policia shtetit

Vdekja e 4 rusëve në Qerret, Shefi në Krimet e Rënda...

Josif Shtëmbari, shef sektori në Drejtorinë e krimeve të rënda në Policinë e Shtetit, ka dhënë detaje dhe informacione të reja mbi ngjarjet e...

VIDEO/ Pa rroba dhe të kapur në befasi, 200 efektivë policie...

  Policia e Shtetit ka reaguar me anë të një postimi ku ka publikuar edhe momentet e arrestimit të mega-operacionit ndërkombëtar i koduar “Shpirti”, për...

Flamur Noka: Shqiptarët nuk i besojnë më Policisë së Shtetit, duhet...

Ish-ministri i Brendshëm Flamur Noka, duke folur për masakrën në Velipojë, ku u vranë katër vetë, deklaroi se shqiptarët nuk i besojnë më Policisë...

Bledi Çuçi: Po nisim një kapitull të ri për modernizimin e...

"Po nisim një kapitull të ri për modernizimin e Policisë së Shtetit", kështu u shpreh sot Ministri i Brendshëm, Bledi Çuci , ndërsa shtoi...

Vrasjet e fundit në vend, reagon Meta: Tronditëse, dëshmie e revanshit...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me ngjarjet vrasjet që kanë tronditur vendin ditët e fundit. Me një postim në Facebook, Meta i...

Durrës/ Vijon puna për goditjen e paligjshmërisë, vihen në pranga dy...

Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në DVP Durrës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin B.A., 49 vjeç, banues në Kosovë, pasi në...

Policia Shtetit: Rreth 1200 qytetarë janë ndëshkuar me masë administrative 10...

Rreth 1200 qytetarë janë ndëshkuar me masë administrative 10 mijë lekë, pasi janë konstatuar nga shërbimet policore apo njoftuar përmes telefonatave në 112 ose Komisariatin...

VIDEO/Policia e Shtetit: Arrestime, shoqërime dhe gjoba për ata që kanë...

Strukturat e Policisë kanë vijuar kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria shqiptare, për vënien në kontroll...

VIDEO/Policia e Shtetit bën bilancin e masave që ka marrë gjatë...

Vijon monitorimi i rrugëve urbane dhe interurbane, për zbatimin e telegramit të DPPSH, për ndalimin e qarkullimit të automjeteve. Gjatë 24 orëve të fundit janë...
SiteLock