Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Policia serbe

Tag: policia serbe

Ministri i Punëve të Jashtme kërkon lirimin e shtetasit të Kosovës...

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka dënuar arrestimin e një shtetasi të Kosovës nga policia e Serbisë dhe...
SiteLock