Monday, November 28, 2022
Home Tags Policia rrufore

Tag: policia rrufore

Gjoba dhe arrestime/ Policia “furtunë” në rrugë, pranga shoferëve të dehur...

Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar monitorimin e qarkullimit me radarë e alkooltestues në rrugën interurbane Tiranë - Elbasan si dhe Tiranë - Durrës. Kontrolle...
SiteLock