Sunday, November 27, 2022
Home Tags Policia pogradec

Tag: policia pogradec

Po transportonin klandestinë kundrejt parave/ Një në pranga, një tjetër në...

Policia e Pogradecit ka vënë në pranga një person dhe një tjetër e shpalli në kërkim pasi po transportonin me makinat e tyre klandestinë....
SiteLock