Monday, December 5, 2022
Home Tags Policia lushnje

Tag: policia lushnje

Dhunoi dhe tentoi të djegë shtëpinë e ish-bashkëshortes, arrestohet 46-vjeçari

Një 46-vjeçar në Lushnje ka rënë në prangat e policisë pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike dhe më pas ka tentuar të djegë...
SiteLock