Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Policia kufitare

Tag: policia kufitare

17 mijë euro të padeklaruara në Morinë, procedohet 42-vjeçari nga Maqedonia

Policia e Kukësit vendosi të hetojë në gjendje të lirë një 42-vjeçar nga Maqedonia e Veriut në pikën kufitarëe të Morinës. Shkak u bënë...

Falsifikonin pasaportat dhe letërnjoftimet, arrestohen dy të rinj/ Një prej tyre...

Dy të rinj kanë rënë në pranga, në kuadër të intensifikimit të kontrolleve për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë në pikën kufitare të...

Të shoqëruar me eskortë të policisë, ja çfarë ndodhi me 25...

Sot u riatdhesuan në Rinas, 25 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil apo kishin shkelur rregullat e qëndrimit në hapësirën Schengen. Ky operacion është zhvilluar...

Policia Kufitare jep detaje të mbylljes së kalimit në pikat kufitare...

Policia Kufitare njofton të gjithë qytetarët se në pikat e kalimit kufitar me Greqinë, konkretisht në Kakavijë dhe Qafë Botë, për arsye të parandalimit...

Policia Kufitare sqaron qytetarët: Të gjitha pikat e kalimit me Kosovën,...

Policia Kufitare ka reagur në lidhje me disa lajme që qarkullojnë në media online në Shqipëri e Kosovë, se janë mbyllur pikat e kalimit...

Tentuan të kalonin drejt Italisë me dokumente të falsifikuara, arrestohen dy...

Dy shtetas turq janë arrestuar ne flagrancë nga policia në Portin e Durrësit pasi tentuan të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara. Shërbimet e Policisë...

Shkelën rregullat e Schengen, deportohen 26 shqiptarë nga Spanja

Deportohen nga Spanja 26 shtetas shqiptarë që kishin shkelur rregullat e qëndrimit në hapësirën Schengen apo që kishin kërkuar azil. Policia Kufitare e Rinasit, gjatë...

Kishte fshehur dokumenta të falsifikuara poshtë timonit të autobusit, arrestohet 42-vjeçari...

Në kuadër të operacionit policor “Start”, Policia Kufitare e Portit Durrës ka bllokuar në port pasaporta, karta identiteti, karta shëndeti dhe karta banke...

U kap në Rinas me 20 mijë euro/ Arrestohet 27 vjeçari...

Policia Kufitare e Rinasit parandalon një rast të transfertës së parave jashtë shtetit, në mënyrë të kundërligjshme. Shërbimet e Policisë Kufitare të Rinasit, në dalje...

Në sitë mjetet lundruese nga Buna deri në Vjosë. Kontrollohen 74...

Nga Xhevo Gradica / Trafiku klandestin me mjete motorrike në mënyrë të kundërligjshme ka hedhur në det dhjetra efektiva të drejtorisë rajonale për kufirin...
SiteLock