Thursday, December 8, 2022
Home Tags Policia kriminale

Tag: policia kriminale

Zbardhet vrasja e Shkëlzen Kastratit që tronditi qytetin/ Identifikohen katër autorët...

Policia e Shtetit ka dalë me një reagim zyrtar, ku ka bërë të mundur identifikimin e katër personave që mednohet të jenë autorët e...

Vetingu/ Konfirmohet në krye të Departamentit të Policisë Kriminale, Artan Shkëmbi

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka konfirmuar në detyrë Artan Shkëmbin me funksion drejtor të Drejtorisë Qëndrore, në departamentin e policisë Kriminale në Drejtorinë e...

Lleshaj në Akademinë e Sigurisë: Në shkurt pritet të ngrihen gjithë...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi një vizitë në Akademinë e Sigurisë, ku bashkëbisedoi me studentë ekselentë të Policisë Kriminale si dhe të nivelit...

Vettingu konfirmon në detyrë drejtorin e policisë kriminale Tonin Vocaj

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit konfirmoi në detyrë Tonin Vocaj, drejtor i Policisë Kriminale. Në seancën dëgjimore në datë 11 dhjetor, Vocaj u përballë me gjetjet...
SiteLock