Sunday, December 4, 2022
Home Tags Policia korce

Tag: policia korce

Zbardhet plagosja në Korçë, në pranga dy të dyshuarit

Policia e Korçës ka zbardhur ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku u plagos me mjet prerës një 38-vjeçar. Policia e Korçës ka...

Kryente abonime të paligjshme për paketa të ndryshme televizive, arrestohet 37-vjeçari,...

Operacioni nga Seksioni për Krimin Ekonomik-Financiar në DVP Korçë, nën drejtimin e Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Pogradec, për goditjen e paligjshmërisë. Ushtronte aktivitetin e paligjshëm...

Sherr në Korçë, qëllohet me sëpatë në kokë një person, vdes...

Nje ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Korçës, ku pas një konflikti për motive të dobëta, një 42 vjeçar dyshohet se ka goditur...

Vendoste baste sportive me celular në lokal, arrestohet 25-vjeçari

Një 26- vjeçar është arrestuar në fshatin Barç të Korçës pasi është kapur duke vendosur baste sportive me anë të një celulari ‘Samsung Galaxy...

Vidhet një apartament në Korçë, policia në kërkim të autorëve

Një apartament është vjedhur gjatë natës në lagjen nr.9 të qytetit të Korçës. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme ndërsa bëhet me dije se...

Vdekja e punëtorit në Korçë, arrestohen dy persona

Policia e Korçës bën të ditur se ka vënë në pranga për veprën penale “Shkelja e rregullave të mbrojtjes në punë”, përgjegjësin teknik dhe...

Tetë vjedhje në dy javë, goditet banda e hajdutëve në Korçë

Policia e Korçës ka goditur një bandë hajdutësh, që ishin kthyer në tmerrin e banesave dhe bizneseve. Nga aksioni policor, ka rënë në pranga 23-vjeçari...

Korçë/ I dehur transportonte klandestinë, arrestohet 45-vjeçari, në pranga edhe një...

Policia e Korçës ka vënë në pranga dy persona, pasi janë kapur duke transportuar 15 shtetas të huaj me makinë. Blutë e Korçës sqarojnë se...
SiteLock