Sunday, December 4, 2022
Home Tags Policia greke

Tag: policia greke

‘Po bërtisja dhe po qaja’, 17-vjeçarja ngacmohet seksualisht në autobus në...

Një vajzë 17-vjeçare ka rrëfyer tmerrin që ka kaluar brenda një autobusi teksa është ngacmuar seksualisht nga një 50-vjeçar, ndërsa shprehet se nga tronditja...

Çfarë po ndodh në Kapshticë? Policia Kufitare njofton: Nuk do të...

Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit Korçë në një njoftim bën me dije se në pikën kufitare të Kapshticës është plotësuar kuota e 300...

Kapen 800 kg kanabis që vinte nga Shqipëria në Igumenicë, arrestohen...

Një sasi prej 800 kg drogë është kapur nga autoritetet greke, pranë doganës së Qafë-Botës. Mediet fqinje raportojnë se lënda narkotike është ndaluar mëngjesin...

Operacion në bashkëpunim me DEA amerikane, shkatërrohet rrjeti i trafikut të...

Policia greke ka zhvilluar sot një tjetër operacion antidroge, në bashkëpunim me DEA Amerikane, ndërsa është goditur një rrjet trafiku i heroinës Shqipëri-Greqi. Sipas mediave...

Kapen rreth 1.3 ton kokainë në Greqi, mediat greke: Të arrestuarit...

Një sasi e madhe kokaine është bllokuar në Greqi. Mësohet se 1.3 ton kokainë u kapën në Astakao Etoloakarnanias. Mediat greke raportojnë se droga ishte...

Të shtëna me armë në kufirin greko-shqiptar/ Plagoset një polic, dy...

Një polic grek është plagosur nga disa të shtëna me armë në kufirin greko shqiptar. Mësohet se dy shqiptarë 14 dhe 16 vjeç janë vënë...

Sekuestrohen mbi 38 kg drogë në kufirin greko-shqiptar, dy të arrestuar

Mbi 38 kg marijuanë janë sekuestruar në kufirin greko-shqiptar. Operacioni është zhvilluar në Sajadhe dhe Igumenicë, ku është ndaluar një automjet që vinte nga...
SiteLock