Friday, December 9, 2022
Home Tags Policia fier

Tag: policia fier

Humb kontaktet me familjen, babai denoncon zhdukjen e të birit 35-vjeçar...

Një 35-vjeçar nga Mallakastra prej disa ditësh ka humbur kontaktet me familjen dhe nuk dihet më asgjë për të. Denoncimin për humbjen e të...

Qëlloi me biçak 31-vjeçarin, arrestohet 50-vjeçari nga Fieri

 Policia e Fierit ka vënë në pranga një 50-vjeçar, i cili ka plagosur me një mjet prerës, biçak, një 31-vjeçar, i cili është dërguar...

Policia ndalon makinën e dyshimtë në Fier, gjenden doza droge gati...

Goditet një tjetër rast i shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza. Vihet në pranga drejtuesi i mjetit ku u gjetën doza me lëndë narkotike...

Fuste në kurth qytetarë duke inskenuar arrestime për të përfituar para,...

Një avokat u arrestua nga policia në Fier pasi dyshohet se inskenonte sikur persona të ndryshëm do të arrestoheshin pas kallëzimeve që nuk përmbanin...

U kapën duke vjedhur dhe aksidentuan këmbësorin gjatë arratisjes, arrestohen katër...

Policia e Fierit ka goditur një grup të rrezikshëm që kryente vjedhje të parave dhe sendeve me vlerë në banesa duke faktuar disa raste....

U zunë teksa hanin mëngjes, 33-vjeçari nga Fieri godet me thikë...

Një 33-vjeçar u arrestua nga Policia e Fierit pasi ka goditur me thikë vëllain e tij më të vogël, duke e lënë të plagosur....

U futën në mënyrë të paligjshme në Shqipëri/ 27 klandestinë nga...

27 shtetas nga Iraku kanë rënë në pranga nga policia e Fierit pasi kishin hyrë në Shqipëri në mënyrë të paligjshme. Po kështu është arrestuar...

E rëndë në Roskovec/ 16-vjeçarja përdhunohet nga vëllai

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në fshatin Suk të Roskovecit në Fier, ku një 19-vjeçar akuzohet se ka përdhunuar motrën e tij. Sipas BalkanWeb,...

Mashtroi me ndihmat e tërmetit/ Procedohet drejtuesi i një foncdacioni

Policia evidenton një rast abuzimi nga një fondacion me qendër në Tiranë, ku punonjës të këtij fondacioni në qytetin e Fierit, krahas ndihmave për...

Fier/ Dhunë ndaj policit dhe kanosje për dhënie parash, vihen në...

Një 35-vjeçar është vënë në prangat e policisë se ka kundërshtuar një punonjës policie për shkak të detyrës. I arrestuari është M.S., 35 vjeç, banues në Ballsh....
SiteLock