Friday, December 9, 2022
Home Tags Policia e sarandes

Tag: policia e sarandes

Dhunohet dhe grabitet çifti i të moshuarve në Sarandë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Finiq të Sarandës mbrëmjen e djeshme, ku tre persona me maska dhe të armatosur kanë dhunuar dhe...

Nuk deklaroi rreth 107 mijë euro në Rinas, francezi kapet në...

Policia e Sarandës ka sekuestruar 106 890 euro dhe 102 dollarë, ndërsa ka proceduar penalisht poseduesin e tyre, një shtetas francez, i cili nuk...
SiteLock