Thursday, December 1, 2022
Home Tags Policia e lezhes

Tag: policia e lezhes

Lezhë/ Dhunoi ish-dhëndrin dhe e kërcënoi se do ta vriste, policia...

Dhuna ndaj ish-dhëndrit dhe kërcënimet se do ta vriste me armë janë bërë shkak për arrestimin e një 67-vjeçari në Lezhë, por kjo ngjarje...

Në kërkim ndërkombëtar për tentativë vrasje e grabitje, arrestohet 40-vjeçari në...

Policia e Lezhës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve kundër personit dhe të vjedhjes me armë. Strukturat e...

Ekzekutoi me armë zjarri motër e vëlla/ RENEA dhe FNSH në...

Policia e Lezhës bën të ditur se po vijon krehja e zonës për lokalizimin, kapjen dhe arrestimin e autorit të dyshuar të vrasjes së...
SiteLock