Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Policia e krujes

Tag: policia e krujes

Digjnin mbetje të ndryshme duke shkaktuar ndotje në ajër, arrestohen dy...

2 shtetas janë arrestuar në flagrancë si dhe është proceduar në gjendje të lirë një tjetër , për veprën penale "Ndotja e ajrit". Specialistët për...

I shpallur në kërkim për prodhim e shitje narkotikësh, policia e...

Policia e Krujës kap dhe ndalon një të kërkuar për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve. Specialistët për hetimin e krimeve në Komisariatin e Policisë...
SiteLock