Sunday, July 3, 2022
Home Tags Policia e kosoves

Tag: policia e kosoves

Kosovë/ Punëtorja i kërkon rrogën, pronarët e rrahin dhe i prishin...

Një shqiptare nga Gjakova, në Kosovë është dhunuar nga ish-pronarët e saj. Sipas njoftimit të policisë, të publikuar edhe nga mediat vendase, gruaja ka...

Respektimi i orës policore/ Policia intensifikon kontrollet në Kosovë

Policia e Kosovës natën e djeshme edhe pse në  natë me shi ka intesifikuar kontrollet në tërë Kosovën për respektimin e masave antiCovid, të...

Një polic i vdekur dhe dy të plagosur gjatë një operacioni...

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka humbur jetën, ndërkaq dy të tjerë janë plagosur gjatë një aksioni bastisjeje në fshatin Zhur të Prizrenit,...

Prokuroria e Kosovës: Shtetasit rusë sot para gjykatësit

Policia e Kosovës, më 13 janar, ka arresuar dy shtetas rusë - një burrë dhe një grua - në veri të Kosovës. Ata janë arrestuar...

Policia jep detaje për arrestimin e gruas që kritikoi SHBA-në për...

Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë lidhur me ndalimin e Ikballe Berisha-Hudutit, e cila përmes rrjeteve sociale ishte deklaruar kundër vrasjes së gjeneralit iranian, Qasem...
SiteLock