Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Policia e korces

Tag: policia e korces

Finalizohet me sukses operacioni “Perimetri”, shkatërrohet grupi kriminal i trafikut të...

Një operacion i gjerë e Drejtorisë së Policisë së Korçës çoi në arrestimin e 4 personave dhe shpalljen në kërkim të një qytetari tjetër...

Nga 200 euro për t’i kaluar në vendet e BE, agjentët...

Policia e Korçës dhe agjentët e Frontex kanë arrestuar katër persona, pasi janë kapur duke transportuar disa shtetas të huaj, kundrejt fitimit. Sipas policisë, të...
SiteLock