Friday, December 9, 2022
Home Tags Policia e Dibres

Tag: policia e Dibres

Ishte kthyer nga Italia dhe theu rregullin për vetëkarantinim, gjobitet me...

Një 29-vjeçar nga Dibra është personi i parë i ardhur nga zonat e kuqe që është gjobitur nga policia, pasi ka thyer rregullin e...

Grabitën dhe dhunuan të moshuarit/ Zbardhet ngjarja e rëndë, prangosen katër...

Policia e Dibrës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në datën 22.02.2020, ku disa persona vodhën me dhunë sende me vlerë në një banesë. Policia bën...
SiteLock