Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Policia durresit

Tag: policia durresit

LAJM I FUNDIT/ Arrestohen 4 punonjës të Drejtorisë së Tatimeve në...

Katër punonjës të Drejtorisë së Tatimeve në Durrës janë arrestuar sot nga policia. Bëhet me dije se arrestimet janë kryer me urdhër të prokurorisë...

Trafikonte qënie njerzore! Kush është i riu nga Kosova që u...

DURRËS– Riad Sopjani është 20-vjeçari i arrestuar ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Ka qenë operacioni policor ‘Arratia’ që bëri të mundur kapjen...

Policia e Durrësit godet rastet e mashtrimit nga situata post termeti

Policia e Durrësit vijon punën për evidentimin dhe goditjen e rasteve të mashtrimit dhe abuzimit duke përfituar nga situata e krijuar si...

Policia e Durrësit: Ja ndëshkimet tona për vitin 2013

Prioritete te punes përgjatë vitit 2013 kane qene : •Thellimi i luftes kunder krimit te organizuar, trafiqeve te paligjshme. •Thellimi i luftes kunder  pastrimit te parave...

Tenton të përdhunojë çeken në Dibër, arrestohet në Durrës

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një person i kërkuar nga drejtësia në Dibër e Tiranë për shkak të akuzuave të rëndë që...
SiteLock