Thursday, December 1, 2022
Home Tags Policia bashkiake

Tag: policia bashkiake

Inspektorati Ndërtimor dhe Policia Bashkiake Tiranë zbarkojnë te FSHF!

Inspektorati ndërtimor dhe policia bashkiake zbarkojnë te Federata Shqiptare të Futbollit. Ende nuk ka asnjë informacion se pse po kryhet ky inspektim por mendohet...

Policia Bashkiake apel shoferëve: Mos parkoni në vendet që nuk...

Në prag të festave të fundvitit kur vihet re një fluks i shtuar i automjeteve nga jashtë, Policia Bashkiake iu bën një thirrje drejtuesve...

Plas keq sherri, përfundon në komisariat ish-kreu i Policisë Bashkiake

Ish-drejtori i Policisë Bashkiake të Tiranës, Florenc Hoxha, ka përfunduar sërish në komisariatin e policisë. Mësohet se Hoxha është konfliktuar fizikisht me një person tjetër,...

Qëlloi me breshëri plumbash/ 19-vjeçari është djali i një emri të...

Shtetasi Ilirjan Hasanaj është 19-vjeçari që dyshohet se qëlloi me armë zjarri ndaj shefit të Policisë Bashkiake të Policisë së Madhe ka lidhje farefisnore...

Policia bashkiake e Durrësit gjoba subjekteve që hedhin mbetje industriale në...

Në zbatim të planit të masave dhe prioriteteve të punës së Policisë Bashkiake, ruajtjen e pronës së Bashkisë dhe mjedisit nga ndotja, si dhe...

Durrës/ Ndërrmarrja Pastrim-Gjelbërim heq palmat që përbëjnë rrezik

Dy janë rastet të cilat bënë që shërbimet e Policisë Bashkiake , bashkë me Ndërmarrjen Pastrim-Gjelbërimi të marrin masa përsa i përket palmave, të cilat përbëjnë...

Policia Bashkiake e Durrësit në mbështetje të grupeve të ekspertëve vendas...

Shërbimet e Policisë Bashkiake të Durrësit shprehen se janë në mbështetje të grupeve të ekspertëve vendas e të huaj, si dhe të IMTV-së dhe...
SiteLock