Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Police

Tag: police

FOTO/ Ky është shefi i policisë që pajiste kriminelët shqiptarë me...

Mediat greke kanë publikuar foton e komandantit që iu gjetën 320 mijë euro në një kasafortë pas goditjes së një grupi kriminal që helenizonte...

Vaksinohen rreth 4500 policë, Çuçi: Procesi përfundon pas disa ditësh

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ishte në Gjirokastër për të parë nga afër procesin e vaksinimit të punonjësve të Policisë së Shtetit, i cili...

Arrestohet një person nga Tetova, i konfiskohen 13 mijë euro të...

Policia e Tetovës pas një bastisje ka arrestuar 44 vjeçarin, banorë i Leshnicës së Poshtme tek i cili janë gjetur mbi 13 mijë euro...

I njohur për Policinë si ‘padrino i drogës’, kush është personi...

Të tjera detaje janë zbardhur nga atentati i sotëm në Tiranë. Mësohet se viktima i cili u ekzekutua në mes të Tiranës, është Behar...

VIDEO-Retro/ Kur Albin Kurti i bërtiste policit në Prishtinë: Në Mitrovicë,...

Sot, Albin Kurti dhe Vjosa Osmani nuk u lejuan të bëjnë fushatë, në veri të Mitrovicës. Ata u kthyen prapa, me brohorima, duke mos u...

“Shqiptarët duhet të qëllohen dhe të vriten”, pas deklaratave raciste, merret...

Mediat britaneze shkruajnë se pesë oficerë policie janë përjashtuar nga puna për shkak të komenteve të tyre raciste, seksiste dhe homofobike. Në raport thuhet...

Kaosi në kryeqytet/ Pasi viziton efektivin e plagosur, Rama tregon kush...

Mbrëmjen e sotme kryeministri Rama ka shkuar në QSUT, ku pa nga afër gjendjen e një efektivi të plagogur gjatë përleshjes në protesë. “Vizitë në...

Kryeministri Rama flet për vaksinën anti-COVID: Ja kush do ta përfitojnë...

Kryeministri Rama u shpreh sot se të parët që do të përfitojnë nga vaksina anti-COVID do të jenë bluzat e bardha, mësuesit dhe policët. Gjatë...

Vëllezërit vlonjatë dhunojnë policët në rrugë, arrestohen dy prej tyre

Dy vëllezër janë arrestuar pasi kundërshtuan me dhunë punonjësit e policisë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ismail Qemali” në Vlorë. Ishin qytetarët që lajmëruan...

Operohet Dritan Dajti, ndërhyrja kryhet në QSUT

Një gur në veshka ka detyruar Dritan Dajtit që t’i drejtohet spitalit për të bërë një ndërhyrje kirurgjikale. Operacioni është kryer në spitalin publik të...
SiteLock