Thursday, December 8, 2022
Home Tags Polica durres

Tag: polica durres

Prodhim dhe shitje e narkotikëve/ Arrestohet shtetasi 34-vjeçar nga Durrësi i...

Është vënë në prangat e Policisë një shtetas, i shpallur në kërkim pasi Gjykata e Shkallës së Parë Durrës i ka caktuar masën e...
SiteLock