Monday, August 15, 2022
Home Tags Polic

Tag: polic

Tritol në biznesin e policit në Shkodër, policia: Lënda plasëse iu...

Policia ka dalë me një njoftim zyrtar për shpërthimin me tritol që ndodhi mëngjesin e sotëm në lokalin e efektivit të policisë në Shkodër....

Përplasje me efektivët në protestë/ Lapaj: Ishin të mirë paradite, tani...

Në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ kanë nisur tensionet mes efektivëve të policisë dhe protestuesve. Pas më shumë se gjashtë orësh protestë, forcat e Rendit...

Sulmi në Kongresin Amerikan, humbet jetën një polic

Një oficer që ruante ndërtesën e Kongresit në Shtetet e Bashkuara humbi jetën, pasi u godit nga një makinë e cila u përplas me...

Ngjarje e rëndë në Kosovë, polici vret aksidentalisht të bijën dhe...

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Kosovë, ku babë e bijë janë gjetur të vdekur brenda shtëpisë së tyre në...

Vrasja e Klodian Rashës, Kreshnik Spahiu del me denoncimin për efektivin:...

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka bërë një denoncim të fortë lidhur me policin që qëlloi me armë për vdekje Klodian...

Sandër Lleshaj shpjegon deklaratën për Myslim Murrizin që ‘theu’ rrjetin

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj kërkon ndjesë pas deklaratës në Parlament kundër deputetit Myslim Murrizi, të cilit i tha “polic ke qenë dhe polic...

Goditet grupi i trafikut të qenieve njerëzore, 1 polic mes të...

Pas një hetimi me metoda speciale, Shërbimi për Çështje të Brendshme dhe Ankesa (SHÇBA) arrestoi në flagrancë 1 punonjës policie dhe 4 shtetas të...
SiteLock