Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Polemikave

Tag: polemikave

Pas polemikave për këngën fitueseve të Festivalit, RTSH merr vendimin befasues

‘Festivali i Këngës’ në RTSH këtë vit është shoqëruar me shumë polemika. Që pas shpalljes së fituesit, njerëzit janë ndarë në dy pjesë dhe ende...
SiteLock