Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Polemika

Tag: polemika

Polemikat me “Bella Ciao”, zhduken videot e Hysajt duke kënduar para...

Nuk kanë të sosur polemikat te Lazio që kanë përfshirë mbrojtësin shqiptar, Elseid Hysaj. Lojtari më i ri bardhekaltër, respektoi hitin para lojtarëve duke...

“Puthja e princit që zgjon Borëbardhën? Është ngacmim, të hiqet”, polemika...

Nuk ka gjeneratë fëmijësh që nuk kujton skenën kur princi i kaltër puth Borëbardhën e bukur, duke e zgjuar nga një gjumë që dukej...

Brigitte Bardot: Planeti ka 5 miliardë njerëz, duhet të zhduken ca

Ylli i kinemasë franceze, Brigitte Bardot, në një intervistë që pritet të botohet e plotë nga revista “Oggi”, ka bërë disa deklarata që pritet...

Kamala Harris përfundon në “Vogue”, por kopertina shkakton polemika

Të përfundosh në kopertinën e revistës “Vogue” është një ambicie për çdo femër të pushtetshme ose pjesë e showbiz. Por kopertina e fundit e medias...

Vazhdon debati i ashpër, Grenell reagon sërish ndaj Vjosa Osmanit

Ka vazhduar polemika e ashpër mes emisarit special të SHBA-ve për dialogun, Richard Grenell, dhe Kryetares së Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani. Kjo e fundit,...

Juventus kundër arbitrit, ja rasti flagrant që shkaktoi polemika të shumta!

Lazio-Juventus ishte një ndër ndeshjet më të luftuara deri tani në Serie A, me bardhekaltrit që triumfuan me shifrat 3-1 ndaj bardhezinjve. Shumë kontestime pati...
SiteLock