Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Pole

Tag: pole

Çfarë synon Jozefina Topalli: Karrigen e Ramës, të Bashës apo një...

Nga Kreshnik Spahiu Jozefina Topalli është rikthyer në faqet e para në çdo media: Mediat qeveritare e bëjnë heroinë. Mediat opozitare e bëjnë tradhëtare. Analistët janë të ndarë...

Rebelimi/ Njeriu përballë natyrës, ja 9 fitoret epike

Hëna Kjo ka qenë një prej ëndrrave më të lashta të njeriut: fluturimi deri tek yjet dhe shëtitja në Hënë. Por nëse tek “Orlando...
SiteLock