Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Poker

Tag: poker

Dalin pamjet e operacionit ‘Poker’ në Mirditë/ Tre në pranga dhe...

Zbulohen detajet dhe publikohen pamjet nga operacioni i koduar “Poker”, për goditjen e veprimtarisë së kundërligjshme të lojërave të fatit zhvilluar nga shërbimet policore...
SiteLock