Sunday, December 4, 2022
Home Tags Poem

Tag: poem

Distanca me Ledrin dhe rritja e Poem, Sara shuan kureshtjen e...

Sara Hoxha, blogerja e njohur sidomos për lidhjen e saj me reperin e famshëm Ledri Vula, ka bërë një intervistë me ndjekësit e saj...
SiteLock