Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Pochettino

Tag: pochettino

Pochettino: Messi e Ramos larg debutimit, ja sfida ime te PSG-ja

Paris Saint Germain ka bërë një fushatë afrimesh shumë të bujshme në merkato, duke sjellë në ekip emra si Ramos, Donnarumma, Hakimi, Wijnaldum dhe...

Historia përsëritet/ Pochettino në telashe

Telashe për Mauricio Pochettinon. Kundër Barcelonës të martën në Champions League, me 16 shkurt, mund të mungojë ylli i skuadrës, Neymar Junior. Ai u dëmtua të...

Pochettino: Mbappe duhet të vendosë për të ardhmen e tij

Trajneri i Paris Saint Germain, Maurizio Pochettino, ka folur për të ardhmen e yllit parisien, Kilyan Mbappe. Mauricio Pochettino, ka folur për yllin e ekipit...
SiteLock