Monday, November 28, 2022
Home Tags Plenare

Tag: plenare

Pas një muaji pushim, Parlamenti hap dyert dhe zhvillon sot seancën...

Pas thuajse një muaj pushim, Kuvendi i Shqipërisë pritet të hapë sot dyert për deputetët, ndërsa do të fillojë sesionin e ri parlamentar për...
SiteLock