Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Plehrat

Tag: plehrat

Çuçi për situatën e rëndë me plehrat në Durrës: E kemi...

Plehrat dhe situata e rënduar me mbeturinat në Durrës ka marrë vëmendjen e ministrit të Brendshëm Bledi Çuçi gjatë konferencës së sotme për mediat. Çuçi...

Lulzim Basha i kthehet kryeministri Rama: Dhimbjet e shqiptarëve të duken...

Kreu i PD, Lulzim Basha i është përgjigjur përmes një publikimi në Twiter reagimit të kryeministrit Rama vetëm pak minuta më parë. Ndërsa Rama komentonte...

Rama i përgjigjet Bashës: Po ç’është ajo sallë dasmash ku i...

Kryeministri Edi Rama iu është përgjigjur ‘flakë për flakë’ akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha të hedhura në drejtim të qeverisë së tij. Përmes disa postimeve...

“Plehrat e Durrësit do të sillen në Tiranë, por kryebashkiakja nuk...

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur deklaratës së Lulzim Bashës ku tha se kryeministri do të shkarkojë kryebashkiaken e Durrësit, pasi ajo nuk pranon...

Si Berisha e Meta përdorën Ilir Kullën për publikimin e fakenews...

Zbardhen dokumentet e mashtrimit të madh të vitit 2017, ku ministria e Brendshme Italiane akuzon Sali Berishën dhe Ilir Metën, se kanë aktivizuar Ilir...

SKANDAL/ Durrësi “përmbytet” sërish nga plehrat

Mendohej se deri më tani Bashkia Durrës i kishte dhënë zgjidhje situatës së mbeturinave në qytetin e Durrësit, por ndërkohë që është përcaktuar vend-grumbullimi...
SiteLock