Thursday, December 8, 2022
Home Tags Plazh

Tag: plazh

Shqipëria në pritje të turistëve: Bie numri i shqiptarëve nga Kosova,...

Në katër muajt e parë të këtij viti, në vend kanë hyrë 1.07 milionë shtetas të huaj, sipas të dhënave të publikuara nga INSTAT....

Fluks pushuesish, paralizohet trafiku për në plazhin e Durrësit

Janë rikthyer pamjet e pritjeve të gjata për të shkuar drejt plazhit të Durrësit. Edhe lokacionet permes satelitit tregojnë se trafiku është tejet i...

Durrës/ Tentoi të vidhte banesën nën kërcënimin e një thike, arrestohet...

Tentoi të vidhte nën kërcënimin e një mjeti të mprehtë (thikë), në banesën e një shtetaseje, falë ndërhyrjes së menjëhershme të Policisë arrestohet në...

FOTOLAJM: Një përshëndetje nga Robinson Kruzo shqiptar

Ilir Meta ka hequr kostumin e presidentit prej kohësh, por tani edhe fizikisht. Ai është fotografuar lakuriq majë një kodre, ndërsa poshtë shihet deti. Meta pozon...

Durrës/ Ushtronte aktivitet muzikor pas orarit të përcaktuar, procedohet penalisht pronari,...

U konstatua duke ushtruar aktivitet me muzikë, procedohet penalisht dhe ndëshkohet me masë administrative pronari i subjektit. Shërbimet e Stacionit të Policisë Plazh vijojnë kontrollet...

Ksamil/ Merr flakë një kodër pranë plazhit në Gjirin e Hartës!...

KSAMIL- Një kodër pranë plazhit në Gjirin e Hartës është përfshirë nga flakët mesditën e sotme. Zjarri po vijon prej disa minutash e ndërsa mësohet...

Spille/ Plazhi familjar që ofron siguri, miratohen lejet për stacione plazhi,...

Me 3 kilometra vijë bregdetare, plazhi i Spillesë është ndër më të frekuentuarit në Adriatik. Procesi i lejeve për stacionet e plazhit ka përfunduar...

E rëndë në Durrës/ Mbytet duke u larë në det shtetasi...

Një ngjarje e rëndë është regjitruar ditën e sotme, ku një shtetas serb është mbytur duke u larë në det në lagjen nr.13, Plazh,...

Durrës/ Procedohen penalisht dy persona për prishje të qetësisë publike, njëri...

Plazh, Durrës, u proceduan penalisht për veprën penale "Prishja e qetësisë publike"si dhe u ndëshkuan masë administrative shtetasit Indrit Deti dhe Rigels Rajku Vijojnë kontrollet...

Durrës/ Theu rregullat kundër përhapjes së pandemisë, procedohet penalisht 28-vjeçari

U konstatua duke ushtruar aktivitetin me muzikë pas orarit të përcaktuar, procedohet penalisht dhe ndëshkohet me masë administrative, administratori i lokalit. Shërbimet e Stacionit të...
SiteLock