Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Platforme

Tag: platforme

Mark Zuckerberg ka plane të tjera për “Facebook”

Themeluesi i rrjetit gjigand social, Mark Zuckerberg, ka në plan ta shndërrojë platformën në një shoqëri meta-dimensionale në pesë vitet e ardhshme. Për të përkufizuar...

Korrupsioni në Ballkan, është “miku besnik” i Rusisë

Nga Stephen Blank, Center for European Policy Analysis Ballkani mbetet skena kryesore në betejën shumëplanëshe të Rusisë kundër Evropës. Serbia është pa dyshim objektivi kryesor i...

Kryeministri Rama del me njoftimin e rëndësishëm: Ata që kanë kurajon...

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një falënderim për të gjithë ata djem dhe vajza që kanë dërguar videot e...

Lulzim Basha: Qeveria dhe Kryeministri nuk kanë ditur të menaxhojnë situatën...

Basha ka folur me tone të zbutura ditën e sotme teksa ka shprehur dias herë se nuk do të drejtojë gishtin ndaj askujt. Basha...
SiteLock