Friday, December 9, 2022
Home Tags Platforma e bashkeqeverisjes

Tag: platforma e bashkeqeverisjes

Bashkëqeverisja, Rama paralajmëron Bashkitë: Do ketë sanksione nëse nuk i përgjigjeni...

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar Bashkitë se do të ketë sanksione në rast se nuk do t'i përgjigjen në kohë ankesave të qytetarëve. Nga...

Matura Shtetërore 2021 / Ministrja Kushi, në interpelancë të platformës së...

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Evis Kushi ka zhvilluar një interpelancë në platformën e bashkëqeverisjes, e cila është kërkuar nga maturantë përfaqësues...
SiteLock