Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Plarent ndreca

Tag: plarent ndreca

Grida Duma nuk përmbahet ndaj deklaratës së Plarent Ndrecës, ndërhyn Eni...

Plarent Ndreca tha se sjelljet politike të Partisë Demokratike me LSI-së, nuk janë edhe aq koherente pasi sipas tij ata janë rivalë. Kjo deklaratë...

“Ju kishit maskarenj e hajdutë”, avokati i njohur ‘shpërthen’ ndaj ish...

Juristi dhe avokati Plarent Ndreca i ftuar në studion e emisiont “Real Story”  teksa kishte përballë ish-ministren e LSI-së, Klajda Gjosha tha se opozita...

Paketa Anti-KÇK, reagon Ministria e Brendshme: Kemi gati listën me 250...

Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme, Plarent Ndreca ka komentuar paketën anti-KÇK e cila hyri sot në fuqi. "Janë 250 subjekte që janë dyshuar...
SiteLock