Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Planifikimi urban

Tag: planifikimi urban

“Një Shqipëri me ndërtime kaotike dhe pa planifikim urban”/ Gjeologu: Përse...

Tërmeti me magnitudë 6.4 sipas shkallës Rihter, zbuloi sipas gjeologut Ylber Muceku “një Shqipëri me ndërtime kaotike dhe pa planifikim urban”. Në Durrës ku ishte...
SiteLock