Sunday, December 4, 2022
Home Tags Plani me 5 pika

Tag: plani me 5 pika

Pas deklaratës së Edi Ramës, vjen përgjigjja nga Basha dhe i...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar menjëherë pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama. Me anë të një postimi në rrjetin social Twitter...

Basha i dërgon mesazh nga Durrësi, Ramës: Jepini fund lojërave dhe...

Kreu i PD Lulzim Basha i bëri edhe një herë ftesë sot qeverisë Rama nga Durrësi që të implementojë 5 pikat e propozuara nga...
SiteLock