Thursday, December 8, 2022
Home Tags Plani europian

Tag: plani europian

BE: Plani i rimëkëmbjes rrezikon bllokimin nga shtetet dhe eurodeputetët

Pas një formulimi të vështirë, plani europian i rimëkëmbjes është në qendër të përplasjeve midis eurodeputetëve dhe vendeve anëtare të Bllokut, të cilët akuzojnë...
SiteLock