Sunday, December 4, 2022
Home Tags Plani ekonomik

Tag: plani ekonomik

Pse mungon pandemia dhe rindërtimi në planin ekonomik të PD!

Nga Alfred Peza Të paraqesësh sot një platformë qeverisje dhe të mos parashikosh asnjë cent për faturën ekonomike të pandemisë në Shqipëri, është si të...

Rama videokonferencë me kryeministrat e Ballkanit dhe kancelarin e Austrisë: Plani...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto ne profilin e tij ne Facebook ku njofton se mbledhja e kryeministrave të Ballkanit Perëndimor me kancelarin e Austrisë,...
SiteLock