Thursday, December 8, 2022
Home Tags Plani baburinit

Tag: plani baburinit

Publikohet ideja e re e Serbisë për Kosovën, ja cili është...

Kryetari i Lidhjes gjithë popullore ruse Sergej Baburin ka deklaruar se “njohja e Kosovës nuk ndalon armiqtë e Serbisë, dhe se Serbia lidhur me...
SiteLock