Sunday, November 27, 2022
Home Tags Plane

Tag: plane

“Do të vaksinohen me Pfizer”, Bino: Po hartohet plani për grupmoshat...

Edhe Shqipëria po përgatit programin për vaksinimin ndaj koronavirusit të fëmijëve 12 deri në 15 vjeç. Pas vendimit të Agjencive Rregullatore Europiane dhe amerikane, Komiteti...

Përpara se të bëni plane mësoni si do të jetë moti...

Shqipëria por edhe Rajoni i Ballkanit parashikohet që edhe këtë fundjavë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak,...

Kryeministri Rama del me informacionin e rëndësishëm, zbulon çfarë do ndodhë...

Kreu i qeverisë Edi Rama do të prezantojë nga selia rozë platformën ‘Deputeti që Duam’. Në takim, Rama ka kërkuar edhe praninë e gazetarëve. “Filtrimi”...

“Do ju prishen planet”, Meri Shehu jep lajmin e keq për...

Astrologe Meri ben te ditur se Aferdita pershkruan diten e fundit ne shenjen e Luanit dhe takohet me asteroidin Reguilus dhe shoqerohet nga rrezatimi...

Lady Gaga do të ketë fëmijë në dekadën e ardhshme

Mesa duket Lady Gaga është gati të bëhet mama. Gjatë një interviste me vlogeren Nikkie, ylli i muzikës dhe kinematografisë foli për gjërat që do të...

Guardiola me plane mbi 5-vjeçare, flet për të ardhmen si trajner

Pep Guardiola ka thënë se është i gatshëm të qëndrojë te Manchester City përtej kontratës së tij aktuale. Marrëveshja e tanishme e trajnerit katalanas,...
SiteLock