Friday, December 9, 2022
Home Tags Plan i detajuar masash

Tag: plan i detajuar masash

Basha: Koha të flasin mjekët, jo propaganda! Të hartohet plan i...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me mjekë dhe ekspertë, lidhur me situatën e koronavirusit. Nga selia blu, Basha tha...
SiteLock