Sunday, November 27, 2022
Home Tags Plan b

Tag: plan b

Cili është plani B nëse nuk vijnë vaksinat Pfizer në Shqipëri?...

Shefja e Institutit të Shëndetit Publik, njëherësh edhe anëtare e Komitetit të Ekspertëve për masat anti-COVID-19, Albana Fico ka folur për vaksinat anti-covid dhe...

Studimet tregojnë që gjysma e grave kanë një mashkull “rezervë”

Sipas një studimi të kryer në Angli, 50% e grave të përfshira kanë një mashkull “rezervë” në rast se lidhja nuk kthehet në dicka...
SiteLock