Home Tags Plagosje

Tag: plagosje

Shpërthim në një karburant në Shkozet, plagosen 2 persona

Rreth orës 11:00, në lagjen nr.14 Durrës, në një pikë shitjeje, si pasojë e rrjedhjes së gazit ka shpërthyer një bombël gazi. Për pasojë janë...

Kiev: 232 fëmijë të vrarë dhe 431 të plagosur që nga...

232 fëmijë janë vrarë dhe 431 janë plagosur që nga fillimi i luftës në Ukrainë kundër Rusisë. Kjo është bërë e ditur nga zyra e Prokurorit të...

Aksident në aksin Balldre-Lezhë, përplasen dy automjete, i riu transportohen në...

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Balldre-Lezhë, pranë një karburanti. Mësohet se dy automjete ja përplasur me njëra-tjetrën. Dyshohet se një nga automjetet ka...

Aksident i rëndë në Tiranë, përplasen dy mjete, lëndohet kalimtarja

Njoftimi i policisë:  Më datë 20.05.2022, në rrugën “Thoma Koxhaj”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin A. I., me automjetin me drejtuese shtetasen A. S. Për...

Sherr mes të rinjve në Durrës, plagoset 15-vjeçari

NJOFTIMI I POLICISË: Rreth orës 08:15, në lagjen nr.15 Durrës, shtetasi A. Ç., 15 vjeç, gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me...

Mbërrin i plagosur me thikë një i mitur në Spitalin e...

Ditën e sotme në spitalin e Lezhës është paraqitur një i mitur i plagosur me mjet prerës. Nuk dihen ende rrethana nga ngjarja dhe...

Plagosje me armë zjarri në Lezhë, ndërron jetë 33-vjeçari

Pasditen e sotme në Spitalin Rajonal të Lezhës ka mbërritur një person i plagosur me armë zjarri. Burime për Report Tv bëjnë se i...

Aksidenti i rëndë në Librazhd, zbardhen emrat e viktimave dhe të...

Janë zbardhur emrat e viktimave në aksidentin në Librazhd, ku Elmi Keqa 53 vjeç, Elona Keqa 35 vjeç dhe Elis Sulmataj 18 vjeç kanë...

Sherr masiv në Berat!Dy të rinj marrin plagë të shumta, përfundojnë...

Një sherr i madh ka ndodhur ditën e sotme mes dy personave, të cilët kanë përdorur mjete therëse. Në Berat, Artur Gjata dhe Ervis...

Plagosje në qytetin e Përmetit, 43-vjeçari niset me urgjencë në spital

Një 43-vjeçar është plagosur me sende të forta në Përmet, pas një konflikti të çastit me shtetasin me inicialet A.J., 38-vjeç. I lënduri është...
SiteLock