Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Plagosje me thike

Tag: plagosje me thike

E qëlloi me gurë dhe më pas e plagosi me thikë,...

Policia ka arrestuar ditën e sotme 16 persona për shkelje të ndryshme të ligjit si plagosje me thikë, dhunë në familje, konsumim lëndësh narkotike...

Sherr me thika mes dy të moshuarve në një lokal të...

Një 77-vjeçar ka mbetur i plagosur ditën e sotme pas një konflikti në Vlorë. Mësohet se konflikti ka ndodhur mes dy personave për motive...

Sherr mes të rinjve në Lezhë, 25-vjeçarja qëllon disa herë me...

Një konflikt mes dy të rinjve ka ndodhur ditën e djeshme, ku një vajzë 25-vjeçe ka plagosur me thikë Anton Shytin, ndërsa motivet mbeten...

U zunë teksa hanin mëngjes, 33-vjeçari nga Fieri godet me thikë...

Një 33-vjeçar u arrestua nga Policia e Fierit pasi ka goditur me thikë vëllain e tij më të vogël, duke e lënë të plagosur....

Sherr në bilardo/ Plagoset me thikë i riu

Një 32-vjeçar me inicialet E. Sh, ka mbetur i plagosur me thikë  pas një sherri në bilardo. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme...
SiteLock