Sunday, November 27, 2022
Home Tags Plagosja

Tag: plagosja

Plagosja në hotel/ Plumbi rikoshetë kapi krahun e vajzës, i...

Plagosja me armë zjarri brenda hotelit në Durrës ka ndodhur aksidentalisht. Mësohet se çifti ishin në një lidhje dashurie. Fatbardh Doda dhe e dashura...

Plagosi 6- vjeçarin me 3 plumba në fytyrë, dënohet me 25...

Ai qëlloi me tre plumba në fytyrë një fëmijë vetëm 6 vjeç pas një sherri me babain e të miturit dhe e la të...

“Po ktheheshim nga kalçeto”, dëshmia e 2 të plagosurve te “Trauma”

Të tjera detaje zbulohen nga plagosja me armë zjarri e dy të rinjve në Tiranë. Mësohet se ata kanë qenë duke luajtur një ndeshje...

Plagoset 16-vjeçari tek “Rruga e Kavajës”, Policia jep detajet e para

Një 16-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pasditen e sotme në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se rreth orës 15:15,...

Plagosi me thikë kunatin, arrestohet 27-vjeçari në Tiranë, Policia jep detajet...

Policia e Tiranës zbardhi ngjarjen e ndodhur dy ditë më parë në Laprakë, ku një person mbeti i plagosur me thikë. Sipas policisë, në...

Sherr me thika mes adoleshentëve, plagoset 15 vjeçari

Një 15 vjeçar është plagosur me thikë ditën e sotme në Sarandë. Adoleshenti mësohet se është goditur për motive të dobëta, me mjet prerës(thikë)...

Breshëria e plumbave ndaj ‘Adorions Palace’, Artan Hoxha zbardh mesazhin: Shkojnë...

Gazetari Artan Hoxha është shprehur se atentati ndaj kompleksit “Adorion Palace”, është një mesazh për një gjobë që nuk kanë paguar të zotët e...

U plagos dje nga fqinji i vet, flet Spartak Beqaraj: Konflikti...

Spartak Beqaraj, 45-vjeçari që mbeti dje i plagosur në Astir është shprehur se konflikti me autorin ka nisur para dy javësh. Në një prononcim...

Plagosja me armë zjarri në Shkodër / Arrestohet 36-vjeçari

Në vijim të hetimeve për zbardhjen e plotë të ngjarjes së ndodhur dje më datë 01.09.2020 ku në vendin e quajtur “Prek Cali”, ka...

I zunë pritë në Zall Herr, zbardhet dëshmia e ‘komandos’ që...

Mbrëmjen e djeshme 2 persona mbetën të plagosur në Zall Herr. Mësohet se i riu, i cili kishte ndjekur një kurs për komando ka...
SiteLock