Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Pkk

Tag: pkk

Tentoi të kalonte në PKK Durrës me pasaportën e të atit/...

Durrës Vijon puna për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Specialistët për Hetimin e Trafikut të Paligjshëm në DVP Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin A. H., 53...
SiteLock