Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Pjerin xhuvani

Tag: pjerin xhuvani

Fryrja post elektorale e Gaz Bardhit, përballë Taulant Ballës, kur vrasja...

Ka bërë përshtypje fryrja politike e Gazment Bardhit, i cili ka deklaruar që ai nuk shkon në Kuvend, sidomos kur përballë ka Taulant Ballën,...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan, gjykata e Apelit lë në...

Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së parë të Elbasanit, për Arbër Paplekajn, i cili vrau...

Shoqëruesi i Bardhit vrau Xhuvanin/ Basha: Prisni edhe pak, sa të...

Lulzim Basha, foli në një intervistë ekskluzive për emisionin “Frontline” të gazetares Marsela Karapanço, në News24, për zgjedhjet e 25 prillit dhe zhvillimet e...

FOTOT: Mijëra qytetarë të Elbasanit përcjellin në shi Pjerin Xhuvanin të...

Mijëra qytetarë të Elbasanit përcjellin në shi Pjerin Xhuvanin, duke dhënë në heshtje verdiktin e gjykimit popullor për Ilir Metën dhe Sali Berishën. Mijëra qyetarë...

Shteti paralel i PD-së: Paramilitarët vrasës të Bashës, si paraushtarakët e...

Nga Adriatik Doçi Vrasja politike e Pjerin Xhuvanit, për llogari elektorale të opozitës, ka nxjerrë në pah një skandal kombëtar, por jo të paprecedentë. Sekretari i...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Shoqërohen 15 persona, Ardi Veliu bën një...

Ditën e sotme janë zbardhur të tjera detaje të reja, bëhet me dije se nga ana e Policisë janë shoqëruar 15 persona, për t'u...

Vajzat si sorkadhe, djemtë si Petrita, Elbasan i bukur Elbasan

Nga Bledi Mane Një ish punonjës shteti me origjinë nga Tropoja që banon në Tiranë, ngjeshi armën në brez dhe shkoi të vrasë në emër...

U plagosën dje në Elbasan/ Dhëndri i Pjerinit në terapi intensive,...

Teksa kanë kaluar më shumë se 20 orë nga ngjarja e rëndë në Elbasan ku mbeti i vrarë 56-vjeçari, Pjerin Xhuvani, në gjendje të...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Taulant Balla jep alarmin: Në çdo cep...

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla ka dhënë një prononcim për mediat pas vrasjes së Pjerin Xhuvanit në Elbasan. Balla tha se në çdo...

Taulant Balla viziton në spital efektiven e policisë, u plagos në...

Sot shoqeruesi i Gazment Bardhit ka qelluar per vdekje mjekun dhe politikanin lokal të Elbasanit, Pjerin Xhuvani. Ne vendin e ngjarjes ka shkuar edhe efektivja...
SiteLock