Thursday, December 8, 2022
Home Tags Pjerin ndreu

Tag: pjerin ndreu

Çfarë po ndodh? Bujar Nishani shfaqet krah socialistit Pjerin Ndreu

Ish-Presidenti i Shqipërisë dhe ish-Kreu i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike Bujar Nishani është shfaqur sot krah kryebashkiakut socialist Pjerin Ndreu. Në një foto të...

Ofendoi policët, Prokuroria e Lezhës vendos të mos nisë hetimet për...

Prokuroria e Lezhës ka vendosur mos fillimin e hetimeve ndaj kryebashkiakut Pjerin Ndreu dhe një biznesmeni të cilët në muajin qershor të këtij viti...

‘Çelësi i suksesit’ i Bashkisë Lezhë, Ndreu: Treguam agresivitet në vendosjen...

Kreu i Bashkisë Lezhë, Pjerin Ndreu i cili është lavdëruar disa herë nga kryeministri Edi Rama për mënyrën e organizimit të menaxhimit të mbetjeve....

Pjerin Ndreu paditet nga 3 efektivë të Policisë, i pengoi gjatë...

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu, është kallëzuar penalisht në Prokurori, nga tre efektivë të Policisë së Shtetit, me pretendimin se i ka...

Sandër Lleshaj pranon përplasjen me Pjerin Ndreun: Kam patur divergjenca, vazhdoj...

Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka pranuar se ka patur përplasje të forta me kryebashkiakun socialist të Lezhës, Pjerin Ndreu, gjatë kohës që ishte...

Konflikti i shezlongeve në Velipojë/ Kryebashkiaku i Lezhës kërkon shtetëzimin e...

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu ka folur për përplasjen mes dy familjeve në Velipojë, ku ndodhi edhe vrasja e katër personave, mes...

Pjerin Ndreu i përgjigjet Voltana Ademit: E ke lexuar demokracinë së...

Kryebashkiaku i Partisë Socialiste të Lezhës Pjerin Ndreu i është përgjigjur Voltana Ademit, e cila tha se zgjedhja e tij ishte nul pasi personat që...

Pjerin Ndreu hedh në gjyq Mark Markun: Me shpifësit nuk ka...

Kandidati për deputet në listat e Partisë Demokratike, Mark Marku akuzoi pak ditë më parë pushtetin lokal për blerje votash. I ftuar në “Opinion”, Marku...

PD kërkon përsëritje të zgjedhjeve, Pjerin Ndreu: Paskeni qenë syleshë, çuditët...

PD depozitoi në KAS dosjet që sipas saj, përmbajnë faktet dhe provat se përse duhet të shpallet pavlefshmëri e zgjedhjeve në 9 qarqe dhe...

Akuzat për blerje votash, Pjerin Ndreu: Përballem në gjykatë me Mark...

I akuzuar rëndë nga drejtuesi politik i PD-së në Qarkun Lezhë, Mark Marku për blerje votash, kreu i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu, deklaroi...
SiteLock